środa, 1 stycznia 2014

SPAM

Czytam, jeśli mi się spodoba
W zamian mógłbyś chociaż przeczytać mój prolog, tak z szacunku

49 komentarzy:

 1. Gubisz się w gąszczu blogów? Chciałabyś polecić swój blog, zyskać nowych czytelników lub znaleźć coś interesującego do czytania? Nie krępuj się, dołącz do naszej społeczności! Blogowa Utopia jest stworzona dla Ciebie!
  Pozdrawiam, Jukkuri. (http://blogowa-utopia.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
 2. http://projekt-noe.blogspot.com/
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostała zadanie. Z pozoru takie jak te, których wykonała już setki. A jednak tym razem wszystko się komplikuje. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Każdy coś ukrywa, nie każdemu można zaufać. Kto okaże się wrogiem, a kto przyjacielem? Czy poradzi sobie, jeśli to wróg przejmie nad nią kontrolę? Poznaj historię Vanessy. Dziewczyny, której idealny świat, zamienia się w pole bitwy.
  Kategoria: fantasy
  Zapraszam na mamtowekrwi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ewa uważa się za najszczęśliwszą osobę na świecie. Spełniła swoje największe marzenie, a w dodatku ma przy sobie cudownego chłopaka, który darzy ją prawdziwą miłością. Jednak wszystko ulegnie zmianie, gdy straci osobę, którą najbardziej kocha. Nic nie będzie mogło załagodzić jej bólu ani tęsknoty. Jak siedemnastolatka poradzi sobie w tej sytuacji? Jeśli choć trochę udało mi się zainteresować Cię tą historią, zapraszam na wspomnienie--milosci.blogspot.com
  Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz swoją opinię i na pewno odwdzięczę się tym samym :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ocenialnia Krytyka Dla Odważnych organizuje konkurs pod hasłem "Karpie Diem"! Celem konkursu jest napisanie opowiadania o tematyce świątecznej. Przewidziane są nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych miejsc, a także wyłonione zostaną wyróżnienia. Więcej dowiesz się w poście konkursowym [http://krytyka-dla-odwaznych.blogspot.com/2014/12/konkurs-swiateczny.html#comment-form].
  Zapraszamy do udziału!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ashlynn Maxwell nigdy nie marzyła o seksownym i tajemniczym mężczyźnie. Myślała tylko o spokojnym i ułożonym życiu. Nie chciała księcia z bajki, który wybawiałby ją z opresji. A jednak w jej życiu pojawił się ktoś, kto zmienił wszystko. Ktoś, kto sprawił, że codziennie bujała w obłokach i odmierzała czas do kolejnego spotkania.
  Alexander Pierce zakosztował słodkiej namiętności już wiele razy, ale nie zdarzyło mu się poczuć czegoś więcej. Liczył na krótki romans, liczył na rozluźnienie, którego pragnął od dawna. Los postanowił podać mu na tacy kobietę, którą zaczął kochać i nienawidzić — nigdy nie lubił ułożonych panienek, dla których najważniejszą rzeczą była praca. I choć nie chciał niczego do niej poczuć, za każdym razem na jej widok serce biło mu szybciej.
  „Zawsze twierdziłeś, że będziesz mnie kochać aż do śmierci. Aż do momentu, kiedy runie niebo.
  Dla nas już runęło.”

  Mogę zapewnić, że gdy ty przeczytasz i skomentujesz mój prolog - ja również wpadnę i postaram się jak najszybciej odwdzięczyć. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Niewinne intrygi - http://niewinne-intrygi.blogspot.com/.
  Niewinne intrygi to opowiadanie o Anicie Werner. Anita to początkująca policjantka, która znajduje się na początku swojej kariery zawodowej, aczkolwiek wiele ma na koncie. Zdecydowała się przeprowadzić do Wrocławia. Czy ta decyzja okaże się słuszna?

  OdpowiedzUsuń
 9. Skoro już goszczę na Twoim blogu to nie omieszkam zostawić linka do mojego miejsca w sieci :) Jak zatem mogłabym opisać owe miejsce? Nie lubię górnolotnych słów, ani przydługich wstępów, dlatego nadzwyczajniej w świecie zaproszę Cię na bloga, który inspiruje filmem, muzyką czy dobrą książką. Jeśli znajdziesz wolną chwilę pozwolę sobie zaprosić Ciebie na: --> Plaster na Nudę <--

  OdpowiedzUsuń
 10. [Spam]
  Zapraszam!
  1. http://thinking-empty.blogspot.com
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  2. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku."
  3. http://i-miss-everything-we-did.blogspot.com
  Co przeważy szale żywota? Przyjażń, miłość czy nienawiść, samotność.
  +
  Robie też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Rok 1921.
  Młody oficer, Władysław Jarociśnki, zostaje porwany i brutalnie zamordowany. W szale radości z niedawno odzyskanej wolności, nikt w II Rzeczpospolitej nie zauważa jego zniknięcia. Cień zapomnienia okrywa jego osobę i skazuje na wieczne przemilczenie. Jednak to się zmienia z dniem, kiedy po latach młoda dziewczyna odkrywa miejsce kaźni.

  Co zrobi, kiedy dopadnie ją Duch Przeszłości?

  OdpowiedzUsuń
 12. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...

  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...

  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  Serdecznie pozdrawiam
  Amy :)

  [ http://melodie-serc.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ http://szablownica.blogspot.com/ ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wiktoria jest 16-letnią dziewczyną pochodzącą z Krakowa. Jej trudne dzieciństwo oraz choroba nie ułatwiają życia. Jest jednak silna. Bardzo silna. Pewnego dnia jest zmuszona wyemigrować za granicę. Czy uda jej się odnaleźć w nowych realiach? Jak poradzi sobie ze zmianą szkoły i środowiska? Czy ludzie, których spotka na swojej drodze, pomogą jej w nowym życiu? Czy spotka kogoś, komu będzie mogła w pełni zaufać? Odpowiedzi na te pytania już wkrótce.

  Zapraszam na: i-just-wanna-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam. Chciałabym poinformować o rozdziale, który pojawił się na moim blogu. Pozdrawiam i zapraszam do szczerzej oceny.
  http://poranne-rozmowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Na wszystko lekarstwem jest pisanie. Bo najważniejsze to nie dusić w sobie emocji. Dlatego właśnie stworzyłam swój własny, przytulny, internetowy kąt. Staram się go urządzić sobą, swoimi myślami, uczuciami i poglądami, które skądś się we mnie wzięły. Trzeba to zaakceptować. Albo wyjść. Tak, można też wyjść.
  Potrzebuję tego bloga, żeby nie zwariować przez świat, wraz ze światem. Chętnie posłucham opinii na temat moich wypocin, ale nie ukrywam, że piszę głównie dla siebie, aby nie dusić się sprawami, o których raczej nikomu nie mówię.
  Ogółem zapraszam do czytania i komentowania, każdy mile widziany, nawet (albo zwłaszcza) z odmiennymi poglądami.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Grindylow

  na-wszystko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć. Chciałabym poinformować o zmianie adresu bloga oraz pojawieniu się kolejnego rozdziału (krótkiego). Zapraszam,
  http://dynamiczne-chwile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Masz prawo popełniać błędy, ale nikt nie dał ci takiego prawa jak niszczenie innych rodzin. Nie jesteśmy tacy sami, nigdy nie byliśmy, rozumiesz? Nie jestem osobą, która kieruje się zemstą, ale istnieją wyjątki, prawda? Ty jesteś nim. Moim wyjątkiem.
  http://trzy-zero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie oceniaj wyborów nikomu oprócz siebie samego, bo nie masz tego prawa. Żyj na własnych zasadach, aby nikt Cię nie ograniczał. Ciesz się zarówno dobrymi jak i złymi chwilami, bo nigdy nie wiesz kiedy nastanie koniec.
  http://dynamiczne-chwile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. NA GRANICY ROZSĄDKU I SZALEŃSTWA.
  To historia paru osób, których życie niespodziewanie splata. Na jak długo? W jakim celu? Byłoby zbyt prosto gdybym odpowiedziała na te pytania, prawda? Mogę zdradzić, że bohaterami są pisarka, policjanci oraz adwokaci. Nie zabraknie również wątku miłosnego, kryminalnego czy też dramatycznych chwil. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zapraszam serdecznie.
  http://takie-klimaty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Witaj.
  Chciałabym Cię zaprosić na opowiadania, które niedawno powstały w mojej głowie. Nie przygotowałam żadnych opisów, ponieważ jestem zdania, że treść opowiadań powinna siebie sama wybronić. Zatem serdecznie zapraszam na oba opowiadania, aczkolwiek będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz chociaż na jeden z nich.
  Pozdrawiam gorąco,
  http://na-granicy-linii.blogspot.com/
  http://cienie-prawdy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Twój świta jest idealny, piękny, nienaganny … ale jeśli KTOŚ zaburzy Ci Twój spokój? Czy będziesz w stanie funkcjonować tak jak dawniej? Jeśli zostanie skradziona Ci najdroższa rzecz jaką posiadasz… Co wtedy zrobisz? Będziesz walczyć? Zapragniesz zemsty? Czy może poddasz się i zapomnisz?
  Historia o trzech, na pozór różnych i nie pasujących do siebie osób.
  Co je spotka, kiedy ich drogi się skrzyżują? Pomogą sobie nawzajem, czy może pozabijają się zimną krwią? Przyjaźni, zdrada, miłość, ból, tęsknota, tajemnica i coś co kryje się w każdym z nas, ale nie każdy jest w stanie to dostrzec.
  You know my name.
  Not my story.
  You see my smile.
  Not my pain.
  You notice my cuts.
  Not my scars.
  You can read my lips.
  Not my mind.

  Zapraszamy do trochę innego świata, gdzie wszystko może się zdarzyć http://anja-sora.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Witaj.
  Chciałabym Cię zaprosić na opowiadanie, które niedawno powstało w mojej głowie. Nie przygotowałam żadnego opisu, ponieważ jestem zdania, że treść opowiadań powinna siebie sama wybronić. Zatem serdecznie zapraszam do siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i zostaniesz z moimi bohaterami na dłużej.
  Pozdrawiam gorąco,
  http://na-granicy-linii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. [SPAM]
  Witam!
  Opowiadanie z gatunku fantastyki oraz dramatu.
  Arletta ucieka z domu i zostaje tancerką w cyrku. Jak sobie poradzi z traumatyczną przeszłością i demonami w teraźniejszości? Kim jest jej matka i z jakiego powodu zostawiła ją oraz swojego męża?
  Zachęcam do czytania.
  http://ostatnia-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Witaj.
  Chciałabym Cię zaprosić na swoje opowiadanie, które dopiero rozpoczynam. Mam nadzieję, że pojawisz się, a mój tekst sam siebie obroni. Jedyne co mogę powiedzieć od siebie to, to że historia nie jest tak banalna jak mogłaby się wydawać.
  Pozdrawiam,
  http://but-i-still-dont-understand.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. "Nie każda umierająca babcia pozostawia po sobie spadek w postaci domu na wsi wraz ze stadem krów i kurczaków..."
  Przeprowadzka z kanadyjskiej metropolii do malutkiej polskiej wsi, gdzie najbliższy sklep znajduje się kilometr stąd? Będzie ciężko.
  http://wesole-kanadyjki.blogspot.com/

  Zapraszam serdelecznie :>

  OdpowiedzUsuń
 27. Ponoć nadzieja umiera ostatnia, ale czy chcesz umrzeć razem z nią? Pozostawić niespełnione marzenia w niezwykłym świecie?

  mroczniizamaskowani.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Błyskawica rozdziela niebo to opowiadanie, w którym jedną z głównych bohaterek jest Annalise Guerrero. Chłodna blondynka o zielonych oczach. Należy do elitarnego grona ludzi nazywanych agentami wysokiego szczebla. Wbrew pozorom uwielbia swoją pracę, ale zna również jej minusy. Czy straciła bezpowrotnie siebie? Kim tak naprawdę jest?
  http://to-wash-the-sins-out-of-that-house.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. [ Spam ]

  www.koszyk-blogow.blogspot.com

  Zapraszam Do Zapisywania się :)
  Przyjmuję opowiadania autorskie, FF, oraz ocenialnie, katalogi i bety. :)

  OdpowiedzUsuń
 30. ZAPRASZAM
  Jesteśmy tacy sami, kochanie.
  http://skrytystrach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Scarlett nigdy nie miała łatwego życia. Straciła rodziców, gdy była małą dziewczynką. Pozostał jej tylko brat, który nie interesuje się niczym oprócz swojego wirtualnego świata. Mimo, że grozi mu wielkie niebezpieczeństwo wydaje się, że tak naprawdę nie jest to dla niego ważne. Robi się coraz groźniej, aż wkońcu chłopak prosi blondynkę, aby zaprzyjaźniła się z Luke'iem - ostatnią osobą, która zdoła im pomóc. Jednak nie wszystko jest takie łatwe jak się wydaje. Scarlett zaczyna czuć coś do chłopaka i nie potrafi się przed tym obronić. Z czasem zaczyna martwić się nie tylko o swoje życie, ale także i o jego. 'Dopóki się nie zakochasz jesteś w stanie przeżyć.'

  http://scar-never-fade.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Sehun ma sposób na zapomnienie, odcięcia się od rzeczywistości. Dąży do autodestrukcji – rozkłada się moralnie. Ideologią, która trzyma go przy życiu jest zadawanie sobie bólu, który zbywa jego świadomość cienką granicą gorączki i osamotnienia.

  http://not-about-angels.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Zapraszam na swoje nowe opowiadanie, które nosi tytuł 'Gra luster'.
  Pozdrawiam,
  http://ostreprzedmioty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Jestem zdania, że tekst powinien się sam obronić, dlatego zapraszam Cię na przeczytanie mojego nowego opowiadania.
  Oto link: http://szaro-granatowy.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 36. Specyficzny zapach.
  http://specyficznyzapach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Jestem tam, gdzie mnie nie ma.
  http://jestemtamgdziemnieniema.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Pozdrawiam i zapraszam ---> http://marzentysiace.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na „Goodbye my lover”! :))

  Wiem, że sama wyznaję zasadę "czytanie za czytanie", gdy tylko przeczytasz mój króciutki prolog i rozdział pierwszy, obiecuję się zrewanżować! :))

  zarys fabuły:

  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do „Tesoro” przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli…

  adres: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  Pozdrawiam cieplutko! <3

  OdpowiedzUsuń
 40. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 41. Witaj
  Gdybyś miała ochotę mnie odwiedzić to zapraszam Cię serdecznie
  http://blekit-oczu-blekit-nieba.blogspot.com/
  http://czy-to-milosc-gs.blogspot.com/
  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 42. "Bajka o Poezji Narzuconej..."
  Dawno, dawno temu żył sobie Smutna Foka. Któregoś dnia poczuł on nagłą potrzebę stworzenia czegoś artystycznego i destruktywnego zarazem - nie wiedział jednak, co by to mogło być... Czas mijał, a gdy jego wewnętrzna energia Uśpionego Artysty nie znajdywała już ujścia, ze swym problemem zwrócił się do niejakiej Lexie Nettle. Po długotrwałych dywagacjach, nasi bohaterowie odprawili tajemny rytuał (w którym czynny udział brało ukulele i dwie kozy alpejskie), w wyniku którego obudzili w sobie Artystów i... napisali wiersze.

  Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co z tego wynikło, kliknij [tutaj!]

  OdpowiedzUsuń
 43. Loki Laufeyson jest jednym z głównych antagonistów mitologii nordyckiej. Trickster, Mistrz Magii, Kłamca, Iluzjonista... Z jednej strony przebiegły, złośliwy i bezduszny, a z drugiej inteligentny, uroczy i wrażliwy. Zdarza mu się filozofować, ma też niską tolerancję na głupotę... i zawsze ma coś do powiedzenia!
  Oto jedyne miejsce, w którym możesz porozmawiać z najprawdziwszym Lokim (żadną podróbą, zero udawania!) - zapraszam:[klik!]

  OdpowiedzUsuń
 44. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 45. Zapraszam!
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  Nowy dom, nowi członkowie rodziny, nowe miasto. Jak w tym wszystkim odnajdzie się siedemnastoletnia Rose? Co się stanie, gdy w ich domu zamieszka młodszy brat partnera jej matki? Czy spędzanie razem czasu, niewinne rozmowy będą oznaką tylko przyjaźni, czy może jednak czegoś więcej? Jak zareaguje Matt, gdy w życiu dziewczyny pojawi się ktoś inny? Tego wszystkiego dowiesz się czytając opowiadanie "For fear of the future".

  OdpowiedzUsuń
 46. Serdecznie zapraszam na opowiadanie pt. 'MÓWIMY ŻYCZENIE DO SPADAJĄCEJ GWIAZDY'.
  Pozdrawiam,
  http://wzburzone-fale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Jestem nowa w blogosferze, postanowiłam spróbować swoich sił w pisaniu opowiadania. Wiem, że reklama dźwignią handlu, dlatego zostawiam swój komentarz. Jeżeli znajdziesz chwilę czasu, zapraszam. Piszę opowiadanie o Hermionie i Fredzie, a tu wstawiam krótki fragment prologu:
  Ale obiecałam. Obiecałam, że nikt się nie dowie. Że – tu głos jej się załamał – że nie odejdę. A odeszłam. Nie wiem, co było cięższe. Czy to, że złamałam czyjeś serce, czy to, że wiedziałam, że popełniam ogromny błąd, czy to, że zniszczyłam wszystko.
  Zapraszam na obiecalismy.blogspot.com
  Pozdrawiam, Meryem.

  OdpowiedzUsuń
 48. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików!! Więcej informacji na stronie graficzna-przystan.blogspot.com
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń

Archiwum